Нержавіюча сталь

Оберіть підкатегорію

Нержавіюча сталь - один із найпопулярніших матеріалів, з яких виготовляють безліч продукції, такої як труби, листи, деталі трубопроводу та інше.

Нержавіюча сталь - це легована сталь, тобто до її складу додають різні домішки, щоб поліпшити хімічні та (або) фізичні характеристики.

Головною перевагою нержавіючої сталі є стійкість до корозії, причому не тільки в нормальному, але й в агресивному середовищі. Звичайно, будь-який метал з часом піддається корозійному руйнуванню, але у випадку нержавіючої сталі це відбувається не так швидко.

Нержавіюча сталь може бути розділена на три групи:

1. Корозійностійка (стійкість до корозії у звичайних умовах);

2. Жаростійка (корозійна стійкість в умовах високої температури при знаходженні в агресивному середовищі);

3. Жароміцна (механічна міцність в умовах високої температури).

Стійкість до корозії залежить від кількості хрому в сталі. Так, якщо в сплаві міститься 13-17% хрому, можна бути впевненим, що сталь стійка до корозії в нормальних умовах. Якщо хрому більше 17%, то стійкість до корозії буде вже проявлятися і в агресивному середовищі.

Класифікація за хімічним складом

Існує три основні групи, на які поділяють нержавіючу сталь в залежності від хімічного складу:

1. Хромиста;

2. Хромонікелева;

3. Хромомарганцевонікелева.

Застосування

Різні види нержавіючої сталі поширені в різних сферах промисловості.

Наприклад, хромиста нержавіюча сталь використовується в основному для створення різних пружин, ріжучих інструментів, предметів побуту тощо.

А ось хромонікелева і хромомарганцевонікелева (харчова нержавіюча сталь) служать для виготовлення посуду і деяких матеріалів в стоматології.

ТОВ «Амарі Україна» пропонує Вам нержавіючі труби, листи та інше. Ми гарантуємо, нержавіюча сталь, яку ми поставляємо, високої європейської якості, та й ціна Вас приємно здивує.

Аби купити нержавіючу сталь, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Наші менеджери дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

З «Amari» Європа ближче, ніж Вам здається!