Арматура для харчової промисловості

02-01C
Штуцер конічний DIN
02-01D
Гайка заглушка DIN
02-01E
Гайка глуха з ланцюжком DIN
02-01F
Ущiльнення DIN
02-02A
Хомут кламп ТС
02-02C
Кламп глухий ТС

Кламп глухий ТС

TC blind ferrule

02-03B
Штуцер різьбовий SMS

Штуцер різьбовий SMS

Welding male part SMS

Показано з 1 по 12 із 25 (всього сторінок: 3)

«Amari Україна» – широкий асортимент арматури для харчової промисловості

Арматура для харчової промисловості – група виробів, до якої належать сполучні, запірні та регулюючі механізми, вироблені з урахуванням підвищених вимог до екологічності та безпеки. За допомогою цих механізмів обладнання підприємства об'єднують у єдину технологічну лінію.

Арматура для харчової промисловості знаходиться у постійному прямому контакті з продуктами харчування, а тому вона має відповідати особливим вимогам безпеки. Вона також має витримувати великий тиск, високі та низькі температури, а також їх перепади.

Основні особливості та переваги

До основних особливостей арматури для харчової промисловості варто віднести такі фактори:

  • виготовляється із високоміцних матеріалів;
  • не змінює властивості робочого середовища;
  • забезпечує гігієнічність кінцевого продукту;
  • не схильна до корозії.

«Амарі Україна» представляє арматуру для харчової промисловості європейської якості. У нас організовано пряме постачання з Європи, що дозволяє нам гарантувати, що вся представлена ​​в каталозі продукція відповідає вимогам надійності та довговічності. При взаємодії з агресивними середовищами така арматура не виділяє токсичних речовин та не руйнується. Високолеговані сталі, з яких виготовлена ​​представлена ​​продукція, мають підвищену стійкість до корозії, впливу лугів, кислот та спиртовмісних розчинів.

«Амарі Україна» – європейська якість за доступною ціною

У нас представлена ​​арматура для харчової промисловості із довговічних та міцних матеріалів, здатних знизити ризик деформації механізмів під напором рідини. Муфти, штуцери, хомути, гайки та інші вироби цієї категорії проходять ретельний контроль якості та обов'язково тестуються.

Телефонуйте, у нас можна замовити та купити арматуру для харчової промисловості дрібним та великим оптом за найкращою ціною. Ми пропонуємо професійну консультацію, високу якість та оперативну доставку.

З нами ви переконаєтесь, що Європа ближче, ніж здається.