Швелер нержавіюча сталь

304/304L
Швелер 304/304L

Швелер 304/304L

U - Profiles

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

«Амарі Україна» – швелери із нержавіючої сталі будь-яких розмірів

Швелер із нержавіючої сталі – вид сортового прокату, який відрізняється П-подібною формою. Ми організували поставки прямо з Європи, що дозволяє нам гарантувати, що весь представлений асортимент швелера відрізняється високою європейською якістю та вироблений відповідно до всіх існуючих вимог та стандартів.

Основні характеристики

До головний характеристик швелера з нержавіючої сталі варто віднести:

  • поєднання механічної міцності та малої питомої ваги;
  • можливість застосування при максимально високих та низьких температурах;
  • стійкість до впливу агресивних середовищ;
  • виражені антикорозійні властивості;
  • висока зносостійкість;
  • безліч варіантів механічної обробки, в тому числі зварка та шліфування

Переваги та сфери застосування

Швелери з нержавіючої сталі використовуються в хімічній та харчовій промисловості, машинобудуванні, вагонобудуванні, автомобілебудуванні, приладо- та авіабудівній галузі, медицині, фармацевтиці, нафтохімічній промисловості. Велика кількість цього прокату застосовується у будівельній галузі. Саме швелери мають високу несучу здатність та дозволяють легко створювати об'ємні конструкції.

Простота формоутворення та здатність поверхні швелера тривалий час зберігати зовнішній вигляд, зробила цей матеріал затребуваним при оформленні дизайну в інтер'єру.

Стійкість до атмосферних явищ дозволяє використовувати швелер із нержавіючої сталі при створенні рекламних конструкцій, малих архітектурних форм та світлопрозорих фасадів.

«Amari Україна» – швелер із нержавіючої за найкращою ціною

Ми доведемо, що Європа ближче, ніж здається. У нас можна замовити та купити швелер з нержавіючої сталі високої якості дрібним та великим оптом. Ми організували прямі поставки з Європи, тому можемо гарантувати надійність та довговічність усієї представленої продукції.

У нас представлені швелери різних розмірів. Просто зателефонуйте за вказаними номерами, досвідчені консультанти детально вас проконсультують, приймуть замовлення та організують його доставку до будь-якого міста України.