Про компанію

Європейська сім'я «Amari» рада вітати Вас на сайті свого українського підрозділу. Ми вже більше 17 років представляємо на українському ринку продукцію з нержавіючої сталі та алюмінію. Європейська якість і адекватна ціна є нашим пріоритетом, який приваблює з кожним днем все більшу кількість покупців.

У сім'ю «Amari» входять більше ста підприємств Європи. Торгова марка "Амарі" вже давно стала синонімом слів якість і гнучкість, тому все більше клієнтів довіряють нашій продукції. Більше 1000 покупців ТОВ «Амарі Україна» переконалися у високих стандартах якості. Європейські постачальники завжди ретельно стежать за своєю продукцією, щоб Ви залишилися задоволені.

ТОВ «Амарі Україна» - це українське підприємство зі 100% -вим іноземним капіталом.

Вам потрібен товар відмінної якості за прийнятною ціною? Тоді Ви знайшли це в ТОВ "Амарі Україна". Високий професіоналізм наших співробітників обов'язково допоможе Вам при виборі продукції. Також наш персонал вміє творчо вирішувати будь-які завдання клієнта і враховує кожен нюанс, важливий для покупця. Якісний сервіс - одне з найголовніших правил компанії, тому Ви точно залишитеся задоволені співпрацею з нами.

Ми надаємо товар як роздрібно, так і оптом.

Наш товар зберігається на складах в трьох містах України. Це - Київ, Харків і Львів.

Ви можете довго порівнювати нашу компанію з конкурентами, але найякісніший і кращий асортимент продукції по всьому спектру нержавіючого металопрокату і алюмінію Ви знайдете тільки у нас.

Європа ближче, ніж Вам здається! ТОВ «Амарі Україна» допоможе Вам упевнитися в цьому!

У будь-який час ми відповімо на питання, що виникли у Вас. Прямо зараз зв'яжіться з нами! Просто зателефонуйте по одному з телефонів, вказаних на сайті.