Листи рефлені нержавіюча сталь

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

«Amari Україна» – листи рифлені з нержавіючої сталі високої якості

Листи рифлені нержавіюча сталь – це листовий матеріал, який виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі та відрізняється нанесенням опуклого орнаменту. Такі листи відрізняються міцністю, довговічністю та добре протистоять ковзанню. Саме тому такі листи ідеальні для облаштування сходів та пандусів, проте сфера застосування таких листів набагато ширша.

Рифлені листи з нержавіючої сталі можуть відрізнятися не лише малюнком, а й параметрами: товщиною, маркою сталі, шириною та довжиною. Це важливо враховувати при покупці, виходячи з своїх цілей.

Особливості виробництва рифлених листів із нержавіючої сталі

«Амарі Україна» представляє листи рифлені з нержавіючої сталі європейської якості, виготовлені з якісної нержавіючої сталі із застосуванням технології гарячого прокату. Лист нержавіючої сталі завтовшки 3 - 6 міліметрів пропускають через прокатний верстат і за допомогою вальців видавлюють на ньому малюнок, найчастіше це ромби або зерна сочевиці, також це можуть бути звичайні прямі насічки: по дві або по п'ять. При цьому інша сторона листа завжди залишається рівною та гладкою.

Висота тиснення становить від 0,3 до 10 мм, крок між виступами від 20 до 30 мм. Таке рифлення на листі створює протиковзкий ефект.

Переваги рифлених листів з нержавіючої сталі

Листи рифлені нержавіюча сталь відрізняються високими технічними характеристиками, до яких належать:

 • стійкість до корозії та агресивних речовин;
 • стійкість до відкритого вогню та високих температур;
 • відмінний протиковзкий ефект.

Саме ці характеристики дозволяють успішно використовувати рифлені листи з нержавіючої сталі при облаштуванні пандусів та підлог у місцях з високою прохідністю.

Сфери застосування рифленого листа з нержавіючої сталі

Основна функція рифлених листів з нержавіючої сталі полягає в їх здатності блокувати ковзання. Завдяки цій особливості матеріал широко використовують для облаштування місць з високою прохідністю. До них належать:

 • відкриті майданчики (вхід до будівлі, сходи, майданчики, пандуси);
 • приміщення (виробничі будинки, метро).

Крім того, листи рифлені з нержавіючої сталі знайшли широке застосування у таких сферах:

 • будівництво (рифлені листи використовують як облицювання внутрішніх та зовнішніх стін, основи для штукатурки);
 • харчова промисловість;
 • хімічна промисловість;
 • машинобудівна промисловість;
 • авіаційна промисловість;
 • торгівля (застосовується у виготовленні вітрин).

«Амарі Україна» пропонує купити лист нержавіючий рифлений європейської якості

За час своєї роботи ми зарекомендували себе як надійний постачальник металопрокату. Ми змогли довести нашим клієнтам, що Європа ближча ніж здається. Ми пропонуємо листи рифлені з нержавіючої сталі за найкращою ціною.

Ми готові організувати поставки з Європи дрібним та великим оптом у будь-яке місто України. Щоб замовити потрібну номенклатуру листів, просто зателефонуйте за вказаними номерами на сайті і ми організуємо оперативну доставку.