Зварна арматура

Показано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)

«Amari Україна» – зварна арматура для будь-якого функціонального призначення

Зварна арматура – ​​це різноманітні технічні пристрої, кріпильні вузли та деталі, що встановлюються на трубопроводи, ємності та агрегати для управління (відключення, розподілу, регулювання, скидання, змішування, фазорозділення) потоків рідких, газоподібних, газорідинних, порошкоподібних робочих середовищ шляхом зміни прохідного січення.

Особливе місце серед пристроїв зварної арматури займає запірна трубопровідна зварна арматура, призначена для повного блокування або забезпечення безперешкодного протоку робочого середовища. До цієї категорії відносять засувки, заглушки, глухі фланці та інше.

«Амарі Україна» пропонує широкий асортимент зварної арматури європейської якості, а кваліфіковані консультанти допоможуть зробити правильний вибір.

Класифікація зварної арматури

Зварну арматуру умовно ділять на три основні види:

  • промислову;
  • сантехнічну;
  • лабораторну.

У свою чергу, промислова арматура може бути загального та спеціального призначення. Остання призначена для особливих умов роботи.

Арматурою загального призначення називають арматуру, що широко використовують у різних галузях господарської діяльності.

За функціональним призначенням зварна арматура поділяється на такі основні класи:

  • запірна зварна арматура;
  • регулююча зварна арматура;
  • розподільна зварна арматура;
  • запобіжна зварна арматура;
  • захисна зварна арматура;

фазорозділювальна зварна арматура.

«Амарі Україна» пропонує зварну арматуру високої якості, виготовлену із матеріалів високої якості. У нас завжди представлені:

  • деталі трубопроводів: відводи, заглушки, перехідники, трійники, фланці;
  • трубна зварна арматура та регулююча арматура: засувки, дискові поворотні затвори, вентилі, запірні клапани.

Як купити зварну арматуру з Європи за найкращими цінами

«Amari Україна» за роки своєї роботи змогла довести, що Європа ближче, ніж вам здається. У нас відкриті представництва у кількох містах України, що дозволяє максимально швидко доставити замовлення до будь-якого регіону нашої країни.

Ми організовуємо прямі поставки з Європи дрібним та великим оптом. Ми цінуємо час наших клієнтів та завжди намагаємось максимально вчасно здійснити доставку.

Щоб купити якісну зварну арматуру за найкращими цінами, просто зв'яжіться з нами за вказаними телефонами. Консультанти дадуть відповіді на всі запитання, приймуть замовлення та організують його доставку.