Смуга нержавіюча сталь

304/304L
Смуга 304/304L
316
Смуга 316

Смуга 316

Flat bars

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

«Амарі Україна» – якісні смуги з нержавіючої сталі

Смуги із нержавіючої сталі – вид прокату, що характеризується повнотілим прямокутним профілем. Смуги відрізняються естетичним зовнішнім виглядом, високими експлуатаційними характеристиками, стійкістю до корозії, підвищених температур та вологості. Вони легко гнуться, піддаються механічній обробці та характеризуються тривалим терміном експлуатації.

«Amari Україна» пропонує смуги з нержавіючої сталі різної довжини та товщини. У нас організовані прямі поставки з Європи, а вся представлена ​​продукція відрізняється високою європейською якістю. У нас можна замовити дрібним та великим оптом смуги з нержавіючої сталі завтовшки від 2 до 10 міліметрів, шириною від 15 до 120 міліметрів та завдовжки від 2 до 10 метрів.

Класифікація та основні характеристики

Смуги із нержавіючої сталі прийнято класифікувати:

  • за типом довжини – кратної мірної довжини, мірної, не мірної;
  • за точністю прокатки смуги - підвищена, проста.

На технічні характеристики смуги впливає спосіб виробництва. Найбільш затребуваним є гарячекатаний нержавіючий прокат. Технологія передбачає нагрівання металу до певної температури та подальшу прокатку. Завдяки такому способу виробництва, нержавіюча смуга володіє більш високими характеристиками міцності і стійкістю до корозії.

Застосування нержавіючої смуги

Нержавіюча смуга відноситься до ряду універсальних прокатів, що використовуються в різних галузях промисловості. У будівництві смугу застосовують для монтажу підвісних стель, різних металоконструкцій, обшивки арок та балконів, як декоративне оформлення фасадів та внутрішньої обробки приміщень різного призначення.

Смугу з нержавіючої сталі широко застосовують у хімічній та харчовій промисловості, а також при виробництві побутової техніки та всілякого інструменту.

«Amari Україна» – смуга з нержавіючої сталі за доступною ціною

Ми пропонуємо високу якість, найкращі ціни та відмінний сервіс. З нами ви переконаєтеся, що Європа ближча, ніж здається.

У нас відкрито кілька представництв по всій Україні, тому ви завжди можете звернутись до будь-якого з них. Щоб купити необхідну номенклатуру смуги із нержавіючої сталі, просто зателефонуйте. Досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір, приймуть замовлення та організують оперативну доставку до будь-якого регіону країни.