Труба кругла алюмінієва

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

«Амарі Україна» пропонує широкий вибір круглих алюмінієвих труб

Труба кругла алюмінієва – найпопулярніший та найзатребуваніший вид металопрокату. Така труба являється пустим профілем. Стандартний зовнішній діаметр виробів коливається в межах від 6 до 300 мм, довжина – від 1 до 12,5 м, товщина – від 0,5-40 мм. Труба алюмінієва кругла може бути товстостінною (більше 5мм) та тонкостінною (менше 5мм). Такі труби, як правило, виготовляють із застосуванням сплавів АД31, АД31Т1, АД31Т5, 6063, 6060.

«Амарі Україна» пропонує широкий асортимент алюмінієвих круглих труб європейської якості. У нас завжди можна замовити та купити труби потрібного діаметру та довжини дрібним та великим оптом за найкращими цінами.

Класифікація та основні характеристики круглих алюмінієвих труб

Круглі алюмінієві труби прийнято класифікувати згідно методу обробки матеріалу.

Відпалені – обробка проводиться шляхом нагрівання та витримування виробу протягом певного часу при температурі вище за відмітку рекристалізації. Відпал прибирає залишки напруги та змінює структуру металу: зерна стають більшими, а сам метал набуває більш м'якої та пластичної текстури. Продукція випускається під маркуванням М.

Загартовані – така обробка підвищує характеристики міцності алюмінієвих труб. Вироби випускаються під маркуванням Н.

Загартовані та старі природним чином – така обробка передбачає термообробку шляхом нагрівання та швидкого охолодження, після чого вироби витримуються кілька днів при кімнатній температурі. Такі труби виробляють під маркуванням Т.

Загартовані та штучно зістарені – така обробка також передбачає нагрівання та швидке охолодження матеріалу, проте при такій обробці процес витримування проходить при високій температурі від 10 до 24 годин. Продукцію маркують Т1.

Загартовані та природно зістарені. Термічна обробка проводиться шляхом нагрівання та швидкого охолодження. Далі підключають холодну деформацію та витримують труби при кімнатній температурі. Такі труби маркують ТН.

Дефармаційно зміцнені після загартування та штучно зістарені. Труби нагрівають та швидко охолоджують, далі йде процес зміцнення, а після труби витримують при високій температурі від 10 до 24 годин. Труби маркують Т1Н.

До основних характеристик круглих алюмінієвих труб варто віднести:

  • корозійна стійкість;
  • надійність;
  • легкість;
  • гнучкість;
  • хороша оброблюваність на фрезерних та токарних верстатах, а також промисловому устаткуванні;
  • практичність;
  • висока технологічність;
  • оптимальні показники міцності та зносостійкості;
  • тривалий термін експлуатації.

Алюмінієві труби добре з'єднуються між собою за допомогою зварювання та фітингів.

Сфера застосування алюмінієвих труб

Круглі алюмінієві труби знайшли широке застосування у багатьох сферах. Такі труби використовуються у будівництві, машинобудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні, а також у добувній, хімічній та нафтовій промисловості, а також сільському господарстві.

З круглих алюмінієвих труб виробляють різноманітні металоконструкції, трубопроводи, димарі, елементи кріогенного та іншого обладнання, дренажні (зрошувальні) системи для технічної води. Прекрасно себе зарекомендувала профільна алюмінієва труба при прокладанні комунікацій у житлових та комерційних будинках, а також як елемент при облаштуванні інтер'єру приміщень.

Звертайтесь, з нами ви переконаєтесь, що Європа ближче, ніж здається. У нас організовано прямі постачання з Європи. Ми гарантуємо високу якість, доступні ціни та оперативну доставку.