Прут круглий алюмінієвий

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)

 «Амарі Україна» – прут круглий алюмінієвий європейської якості

Прут круглий алюмінієвий – затребуваний вид прокату, який виготовляється з високоякісного алюмінію та сплавів цього матеріалу.

«Amari Україна» пропонує прут круглий алюмінієвий різного діаметру та довжини. У нас організовані прямі поставки з Європи, що дозволяє гарантувати не тільки високу якість та довговічність, але й високу корозійну стійкість, міцність матеріалу при створенні конструкцій та тривалий термін експлуатації.

Метод виробництва круглого алюмінієвого пруту

Прут круглий алюмінієвий виробляється гарячим або холодним способом. При гарячому прокаті прут утворюється внаслідок продавлювання розплавленого матеріалу через матрицю. Прокатка алюмінію відбувається наступним чином: розігрітий безформний метал методом катання перетворюють на вироби циліндричного вигляду.

Основні характеристики

Алюмінієві круглі прути мають високу корозійну стійкість, хорошу пластичність, електропровідність та зварюваність. Для зміцнення виробів використовують методи холодної деформації. Вони стійкі до дії високих температур, легко ріжуться та зварюються точковим або роликовим зварюванням.

Сфера використання

Алюмінієвий круглий прут широко застосовується для виготовлення зварних конструкцій, силових елементів та деталей для машинобудування, вузлів для виробів, які використовуються в умовах агресивного середовища, підвищених навантажень та температур.

Стійкі до агресивного впливу алюмінієві круглі прути активно застосовують у наступних сферах:

  • харчова та хімічна промисловість;
  • виготовлення медобладнання;
  • будівництво;
  • виробництво електротехніки;
  • авіабудування, приладобудування, суднобудування та інших.

Зокрема, алюмінієві круглі прути застосовують під час будівництва матч на яхтах і кораблях, у конструкціях вагонів тощо.

«Amari Україна» – прут круглий алюмінієвий дрібним та великим оптом

У нас можна замовити та купити круглий алюмінієвий прут потрібної номенклатури у будь-якій кількості. Ми гарантуємо високу якість представленої продукції та оперативну доставку.

Наші консультанти готові відповісти на всі питання, підібрати оптимальний варіант пруту, прийняти замовлення та подбати про те, щоб він був доставлений точно у зазначений термін. Ми впевнені, з нами ви переконаєтесь, що Європа ближча, ніж здається.