Смуги алюмінієві

Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

«Amari Україна» – алюмінієві смуги високої якості

Смуги алюмінієві – повнотілий пресований прокат електротехнічного та загального призначення. Профіль має прямокутний перетин із закругленими кутами та виготовляється з технічного алюмінію та сплавів, що деформуються.

«Амарі Україна» пропонує алюмінієві смуги європейської якості різної довжини, товщини та ширини. Вся продукція відповідає існуючим стандартам та має відповідні сертифікати якості.

Основні характеристики

Алюміній володіє малою вагою, але високу теплопровідність та характеристики міцності. Завдяки чому алюмінієві смуги стійкі до різного роду деформації, піддаються механічній обробці, ковці, різанню, зварюванню та добре монтуються.

Алюмінієві смуги виготовляються на сучасному обладнанні методом пресування гарячої заготовки. При поетапному продавлюванні через матриці, злиток металу перетворюється на смугу заданого розміру. Для зняття залишкової напруги готову продукцію прогрівають.

Поліпшити експлуатаційні властивості допомагає додаткова термічна обробка.

Загартований прокат піддається природному старінню на відкритому повітрі (маркується Т) або за прискореною технологією штучно старіє в нагрівальних камерах (маркуються Т1). Не повністю загартовані та штучно зістарені вироби маркуються Т5.

Смуги загального призначення випускаються нормальної та підвищеної міцності.

Сфера використання

Алюмінієві смуги застосовуються в будівництві та архітектурі при обробці фасадів та інтер'єрів, монтажу навісних стельових конструкцій, виготовлення рекламних щитів та зовнішніх модулів. Смуги використовують для організації повітроводів та технологічних каналів. Прокат також застосовують для виготовлення продуктової тари, фурнітури, сувенірної продукції, побутової техніки та світлотехнічного обладнання.

Смуга алюмінієва має низький питомий опір, тому широко застосовується в електроенергетиці при організації високовольтних провідників електроструму номіналом до 600 А, шинного складання, а також виготовлення деталей для розподільних пристроїв.

Як купити алюмінієві смуги

У нас можна замовити та купити смуги алюмінієві високої якості за найкращою ціною. Ми організували прямі поставки з Європи та готові доставити смуги дрібним та великим оптом строго в зазначений термін.

Дзвоніть, з нами ви переконаєтесь, що Європа ближче, ніж здається.