Листи рифлені алюмінієві

Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

У декоративних цілях часто в ТОВ «Амарі Україна» замовляють рифлений алюмінієвий лист. Саме в нашій компанії він привертає увагу європейською якістю і комфортною ціною. Це поєднання і ряд переваг рифлених алюмінієвих листів роблять їх все більш затребуваними. У цьому розділі Ви можете отримати коротку інформацію про цей товар.

Зовнішній вигляд

Рифлені алюмінієві листи отримали таку назву через свою досить нестандартну поверхню, яка і підвищує їх затребуваність. Рифлений лист має антиковзаюче покриття і опуклий малюнок. Саме в цьому і полягає особливість цього алюмінієвого прокату. Опуклий малюнок - це і є рифли, які обов'язково повинні знаходитися під кутом відносно один одного. Існує три види рифлення:

1. Одна рифля, або «даймонд»;

2. Дві рифлі, або «дует»;

3. П'ять рифлів, або «квінтет»;

При виготовленні рифлених алюмінієвих листів використовується гаряча і холодна деформація.

Галузь застосування

Особливу популярність рифлені листи знайшли в якості декору. Листи рифлені можна використовувати для підлогових покриттів, стінових панелей, меблів і перегородок. Незамінні ці листи при виготовленні різного декору техно стилю і «hi-tech». Також рифлений лист використовують для облицювання транспорту. Застосовуються також в харчовій промисловості та авіабудуванні. Область використання рифлених алюмінієвих листів воістину величезна.

Переваги рифлених листів

Основною перевагою всіх алюмінієвих виробів є їх легкість. Вони стійкі до корозії. Рифлений лист вважається дуже надійним і довговічним. Він стійкий до зміни температур.

Якщо у Вас залишилися питання, пропонуємо зв'язатися з нашими професіоналами.

У ТОВ »Амарі Україна» можна купити лист алюмінієвий рифлений. Чому це варто зробити саме у нас? Просто тільки в «Amari» поєднуються європейська якість і комфортна ціна. Тому поспішайте купити рифлений лист в «Amari».

З «Amari» Ви переконаєтеся, що Європа ближче, ніж здається!