Кутник алюмінієвий

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

«Амарі Україна» – алюмінієві кутники будь-яких розмірів

Алюмінієвий кутник – один із найбільш затребуваних видів металопрокату. Виріб має Г-подібну форму з рівними або різними за шириною сторонами, розташованими між собою під кутом 90 градусів.

Алюмінієві кутники активно використовують у будівництві та оформленні інтер’єрів, а величезна кількість видів та розмірів таких кутників розширює їх сферу застосування, починаючи від будівництва невеликих конструкцій та оформлення приміщень, закінчуючи великими та складними об'єктами, наприклад, літаками.

Види та особливості алюмінієвих кутників

«Амарі Україна» пропонує алюмінієві кутники різних форм та типів.

  • З рівними сторонами – обидві сторони алюмінієвого кутника мають однакову ширину. Це найпоширеніший та універсальний вид, що використовується повсюдно для оздоблення та створення об'єктів із прямими лініями;
  • Нерівносторонні – з різною шириною сторін. Зручні тим, що при згинанні зберігають профіль. Такі кутники використовуються для виготовлення та обрамлення виробів складної форми, наприклад, арок.
  • Профільовані – зазвичай мають складну форму і служать для стикування «в кут» різних матеріалів.

Основні переваги

Всі види представленого профілю мають низку наступних переваг:

  • Стійкість до корозії – алюмінієві кутники не руйнуються навіть за підвищеної вологості та температурних перепадів.
  • Механічна міцність – завдяки кутовому ребру жорсткості такий профіль витримує значні навантаження.
  • Невелика вага – цей параметр забезпечує легкий монтаж.
  • Хороші декоративні якості – кутники легко ріжуться та можуть бути пофарбовані у будь-який колір.

Сфера використання

Алюмінієві кутники широко застосовують у будівництві, в основному, як кріплення для листових матеріалів. Нерідко їх можна зустріти в меблевій промисловості, як додаткові кріплення або розпірні елементи. Їх також часто використовують для будівництва торгових павільйонів та як конструкційний матеріал для виготовлення стелажів з малим навантаженням.

«Амарі Україна» – алюмінієві кутники європейської якості за найкращою ціною

Ми пропонуємо алюмінієві кутники великим та дрібним оптом за найкращою ціною. У нас організовані прямі поставки з Європи, і ми завжди готові надати вам усі необхідні сертифікати якості.

Дзвоніть, з нами ви переконаєтесь, що Європа ближча, ніж здається. Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, допоможуть оформити замовлення та організують його доставку в будь-який регіон України.