Алюмінієві плити

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

ТОВ «Амарі Україна» надає Вам вибір алюмінієвих плит, які поширені в багатьох галузях промисловості. Тільки у нас Ви знайдете алюмінієві плити європейської якості за доступною ціною. ТОВ «Амарі Україна» пропонує тільки кращий товар! Тому купити алюмінієві плити, які підходять під всі Ваші вимоги, легко можна тільки у нас. У даному розділі Ви знайдете основну інформацію про алюмінієві плити.

Як впізнати алюмінієву плиту?

Головним відмінною особливістю алюмінієвої плити є її товщина, яка зазвичай перевищує 10 мм. В іншому по зовнішньому вигляду алюмінієва плита не відрізняється від листа. Вона також плоска і суцільна.

Класифікація

Алюмінієві плити поділяють на дві основні категорії за способом виготовлення: плаковані і неплаковані. Плаковані у свою чергу бувають або з нормальним, або з технологічним плакуванням.

Також алюмінієві плити бувають з нормальною точністю і підвищеною (класифікація по точності товщини).

Відомості про виготовлення алюмінієвих плит

Виготовляються алюмінієві плити з алюмінію або з його сплавів. Варто звернути увагу, що алюмінієві плити робляться без термообробки. Алюмінієві плити можуть бути природно або штучно зістарені і загартовані.

Окремо варто відзначити плаковані алюмінієві плити. Для плакування застосовують різні алюмінієві сплави з різним хімічним складом, які залежать від марки.

Де використовують?

Вважається, що алюмінієва плита зазвичай застосовується як сировина і не є кінцевим продуктом. Щоб створити що-небудь з алюмінієвої плити, зазвичай її пресують, штампують або обробляють іншим методом. З алюмінієвої плити можуть виготовити посуд, різні продукції народного споживання. В електротехнічній промисловості і в літакобудуванні алюмінієві плити також незамінні. У сфері атомної енергетики алюмінієві плити також популярні. Авжеж, плити алюмінієві використовують і в декоративних цілях.

Переваги алюмінієвих плит

Популярність алюмінієвих плит пояснюється рядом переваг. Наприклад, плита алюмінієва легко обробляється і монтується. Більш того, алюмінієві плити можна використовувати в суворі холоди, адже вони морозостійкі.

Якщо у Вас залишилися питання, пропонуємо зв'язатися з нашими професіоналами.

ТОВ «Амарі Україна» пропонує Вам купити алюмінієві плити саме у нас. Адже ми поставляємо товар європейської якості за комфортної ціною. Ми піклуємося про наших покупців, тому купити алюмінієві плити на нашому сайті достатньо просто!

Здійсніть покупку у нас, і Ви переконаєтеся, що з «Amari» Європа ближче, ніж Вам здається!