Алюмінієві листи

Показано з 1 по 6 із 6 (всього сторінок: 1)

«Amari Україна» – алюмінієві листи європейської якості

Алюмінієві листи – один із найбільш затребуваних продуктів кольорового прокату, який сьогодні широко застосовується в різних сферах. Їх відмінними характеристиками є висока міцність при відносно невеликій питомій вазі, стійкість до корозії та пластичність. А до основних переваг листового алюмінію варто віднести відмінну тепло- та електропровідність.

Класифікація алюмінієвих листів за способом виробництва

Алюмінієві листи за способом виробництва поділяються на неплаковані та плаковані.

Процес плакування полягає у нанесенні на поверхню алюмінієвого листа додаткового шару металу, який сприяє покращенню корозійної стійкості. Для процесу плакування застосовують алюміній з додаванням магнію, цинку, титану, заліза, марганцю, міді, кремнію.

Алюмінієві листи також класифікують за станом матеріалу:

  • відпалені (М);
  • нагартовані (Н);
  • природно зістарені, загартовані (Т);
  • штучно зістарені, загартовані (Т1);
  • природно зістарені, загартовані, а після нагартовані (ТН);

Алюмінієві листи також піддаються різній обробці: звичайній, підвищеній та високій.

Сфери застосування алюмінієвих листів

Алюмінієві листи знайшли широке застосування у харчовій промисловості для виготовлення ємностей, панелей та інших предметів. Виготовлені з цього виду листів предмети мають тривалий термін експлуатації та нешкідливі для людського організму. Їх також застосовують для обшивки поверхонь вантажівок, що перевозять цінні та швидкопсувні вантажі. За допомогою таких листів обладнують виробничі майданчики на хімічних підприємствах, їх застосовують у галузях, де необхідні спеціальні короби та ємності з отворами для просіву.

Алюмінієві листи також використовують для створення елементів вентиляційних систем, у будівництві, а також в авіаційній промисловості та кораблебудуванні.

«Амарі Україна» – алюмінієві листи з Європи за найкращими цінами

Наша компанія пропонує алюмінієві листи високої якості. У нас організовані прямі поставки з Європи, а вся представлена ​​продукція відповідає всім існуючим стандартам якості та має відповідні сертифікати.

З «Amari Україна» ви переконаєтеся, що Європа ближча, ніж вам здається, адже ми допоможемо вам купити алюмінієві листи потрібної номенклатури великим або дрібним оптом у найкоротші терміни та організуємо поставки до будь-якого міста України.

Щоб зробити замовлення, просто зателефонуйте по вказаному на сайті номеру, і ми доставимо алюмінієві листи в точно зазначений термін.